plaminekV rámci upevňování a stmelování pracovního kolektivu a pro vytváření společné historie a budoucnosti společnosti, proběhl 9.6.2018 již druhý ročník víkendového putování s Pipinem.

Kam se putovalo? Do pivovaru MONOPOL v Teplicích.

Jelikož každý máme různé sportovní dovednosti a výdrž, byl program putování přizpůsoben každému, kdo se chtěl o víkendu bavit, odreagovat se od každodenních starostí
a možná i trochu protáhnout tělo. Sportovní zdatnost není nejdůležitější. Důležitá je ochota strávit volné chvíle ve společnosti lidí, které známe většinou jen v pracovním prostředí.

První pěší etapa do Měděnce (zde je pro slabší jedince připraveno záchranné vozidlo).
Druhá pěší etapa pro silnější jedince Měděnec – Klášterec nad Ohří.
Třetí etapa vlakem z Klášterce nad Ohří do Teplic.
Čtvrtá etapa Teplice vlakové nádraží – Pivovar Monopol.
Pátá etapa pivovar Monopol – volná zábava a konzumace dle uvážení a výdrže.
Šestá etapa návrat na vlakové nádraží Teplice a návrat domů.

Přestože návštěva pivovaru Monopol byla plánovaná, velmi neplánovaně nás překvapila sládková paní Martina Valterová. Pravděpodobně ji zaujala parta skvěle se bavících lidí a tak nás pozvala na soukromou exkurzi s výkladem o vaření piva.
Třešničkou na dortu celé prohlídky byla privátní ochutnávka jahodového piva, které zatím není distribuováno do prodeje. Bylo opravdu SKVĚLÉ! Zpáteční cesta opět stejně jako v minulém roce neskončila na vlakovém nádraží, ale zastávkou v pivovaru Chalupník, odkud sportovně nadšení kamarádi a kolegové
vystoupali do našeho domovského horského městečka Kovářská. Podle ohlasů se celé putování s Pipinem velice povedlo a kdo se nemohl tentokrát zúčastnit, jistě se bude těšit na příští ročník.

Všem putovníkům děkuji za krásné víkendové setkání.

Pipin

P6090614

P6090598

P6090593

P6090592
 
P6090585
 
P6090551
 
P6090515