Záleží nám na tom, aby se každý zaměstnanec a spolupracovník aktivně zapojoval do dění společnosti. Prohlubování mezilidských vztahů a aktivní účast na společných aktivitách, se již léta osvědčuje.

Krásné letní počasí s vysokými teplotami, nás inspirovalo k uskutečnění akce Teambuilding Ohře 2018, která se uskutečnila ve dnech 16. 08. – 20. 08.

V průběhu celé akce byl prokazován týmový duch všech zúčastněných, snaha o vzájemnou pomoc v nesnázích a velká touha po dobrodružství. Tzv. „ sjíždění řeky“ umožnilo vzájemné poznávání všech v situacích, které jsou jindy řešeny z pozice managementu, nebo naopak pozic výrobních. Nyní nezáleželo na tom, zda jste „ z kanceláře“ nebo „ z výroby“. Záleželo na společném řešení. A o to šlo především.

Cílem bylo více poznat své kolegy, odreagovat se od běžných starostí a poznat spolupracovníky ve zcela jiných situacích, než je běžné, např. spaní ve stanech či překonání strachu z nových situací.

Těšíme se na další společné zážitky a doufáme, že se k nám příště přidají i ti, kteří zatím váhají.

P8190822

P8190834

P8190866

P8190809

 

 

 
 
 
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. další informace
OK Nesouhlasím