• Proskleni

    NEPOŽÁRNÍ PROSKLENÉ KONSTRUKCE

    Produktová řada prosklených konstrukcí v sobě zahrnuje ocelová okna, dveře, světlíky a další prosklené konstrukce bez požadavku na požární odolnost. Konstrukce je možné vyplnit skleněnou výplní v mnoha variantách od skla čirého, bezpečnostního až po sklo ornamentální nebo vitrážové.

 

rez ramem

Nepožární skla

Prosklené výplně ocelových výrobků bez požární odolnosti jsou vzhledově identické s výrobky splňující požadovanou požární odolnost. Základní konstrukce nepožárních a požárních prosklených konstrukcí vychází ze stejné systémové řady, čímž dává investorovi možnost vzhledově sjednotit různé typy výplní.

 

Povrchová úprava:

vypalovanou práškovou barvou dle odstínů RAL

Záruční doba: 60 měsíců při dodržení podmínky provádění pravidelných kontrol provozuschopnosti dle Vyhlášky 246/2001 Sb. v platném znění.

 

ODESLAT POPTÁVKU

 

Výroba protipožárních oken

Základem pro požární okno typu EI je profil z vlastního vývoje firmy. Jedná se o prvek s přerušeným tepelným mostem a parametrem EI 30. Tento velmi finančně, konstrukčně a esteticky zdařilý profil nabízí spolu požárním sklem dané požární odolnosti výrobek velmi výhodné ceny.

 

PDF soubory ke stažení


Technické názvosloví
Způsob uložení prahové spojky


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Výrobní sortiment pro byty a domy

garazova vrata

Garážová vrata

VÍCE INFORMACÍ
vchodove dvere

Vchodové dveře

VÍCE INFORMACÍ
 
 
 
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. další informace
OK Nesouhlasím