• Header 06 Proskleni

    MODERNÍ OCELOVÁ PROSKLENÍ

    Na zakázku vyrábíme z kvalitní oceli moderní prosklení vnějších částí i vnitřních prostor a to jak v protipožárním, tak nepožárním provedení.

Protipožární okna a prosklení


Na zakázku vyrábíme širokou škálu ocelových prosklených konstrukcí s požární odolností. Výplň tvoří speciální vrstvené sklo, které v případě požáru poskytuje ochranu po garantovanou dobu, která je vždy vyznačena na skle.

 

rez ramem

Protipožární prosklené konstrukce

Produktová řada protipožárních prosklených kostrukcí vychází ze systémů profilované oceli podle konečných požadavků zákazníka. Výplň je tvořena plně izolovaným čirým sklem s odpovídající odolností. Sklo je tvořeno dvěma či více tabulemi tvrzeného bezpečnostního skla a transparentní gelovou mezivrstvou, která se aktivuje v případě vystavení skla ohni. Protipožární sklo splňuje ty nejpřísnější požadavky na požární ochranu, je velmi pevné při manipulaci a ve variantě do venkovního prostředí je navíc odolné UV záření. Je vyvinuto pro použití do ocelových profilů s možností variabilního plošného tvarování.

 

Povrchová úprava:

vypalovanou práškovou barvou dle odstínů RAL

Požární odolnost:

EW 15 – 60 / EI 15 – 30 DP1

 

Záruční doba: 60 měsíců.

ODESLAT POPTÁVKU

 

Výroba protipožárních oken

Základem pro požární okno typu EI je profil z vlastního vývoje firmy. Jedná se o prvek s přerušeným tepelným mostem a parametrem EI 30. Tento velmi finančně, konstrukčně a esteticky zdařilý profil nabízí spolu požárním sklem dané požární odolnosti výrobek velmi výhodné ceny.

 

PDF soubory ke stažení


Technické názvosloví
Způsob uložení prahové spojky

 

 


2
7
9
10
11

Protipožární uzávěry

Protipožární vrata
Protipožární
vrata
Protipožární dveře
Protipožární
dveře
Protipožární poklopy
Protipožární
poklopy
Protipožární okna a prosklení
Protipožární
okna a prosklení
Protipožární revizní dvířka
Protipožární
revizní dvířka
Protipožární posuvné dveře
Protipožární
posuvné dveře
simplex1

Protipožární dveře
s provětráváním

Jedinečný výrobek, který vyřeší mnoho otázek spojených s požární bezpečností a proudění vzduchu v požárním úseku.VÍCE INFORMACÍ
protipozarni dvetrane
 
 
 
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. další informace