• Header 1

    Revizní dvířka bez požární odolnosti

Revizní dvířka bez požární odolnosti

Naše společnost se vrací v rámci nabízeného portfolia k výrobě revizních dvířek po 7 letech odmlky. Původní revizní dvířka, se kterými společnost v roce 2003 začínala se časem staly výrobky, které nebyly cenově konkurence schopné a plně nereflektovaly požadavky trhu. Dvířka měly především přiznané panty z čela a velké lemování okrajů. Ano museli jsme si přiznat, že na trhu už není pro naše dvířka místo a v roce 2013 jsme ukončili výrobu, která se částečně prováděla kooperací.

Dnes a v dalších letech chceme nabídnout výrobky , který se od původního podstatně liší. Nyní naše společnost disponuje dostatečným technologickým vybavením včetně možnosti vlastní povrchové úpravy. V budoucnu chceme vyrábět další revizní dvířka větších rozměrů včetně dvoukřídlových.

Dvířka jsou určena pro stavební otvory, kde je potřeba zajistit snadný přístup k rozvodům vody, plynu, elektroinstalace. 

Tento výrobek  pod obchodním označením JSI-N je typu otvíravého křídla pravého nebo levého provedení. Otvírání pomocí čtyřhranné kličky. Křídlo (dvířko) je velmi snadno demontovatelné viz video: stačí jen v otevřené poloze přizvednout a spodní stranu směrem ven vysunout. Zde ocení každý,  jednoduché, ale velmi komfortní  řešení demontáže dvířka.

Revizní dvířka PPI pod obchodním označením JSI-N jsou v provedení otvíravého křídla pravého nebo levého. 

Přední stranu dvířek  tvoří ocelový plech, který je povrchově upraven práškovou barvou podle  vzorníku RAL.Specifikace 

 Skladba  plechový rám a křídlo, z nepohledové strany křídlo opatřeno izolační deskou
 Povrchová úprava  vypalovanou práškovou barvou v základním odstínu 9010, zbytek na poptání dle odstínu RAL (vzorník ZDE)
 Orientace otevírání  levé / pravé
 Umístění  vnitřní prostředí - lehké stěnové konstrukce
 Technický list - rozměry  ke stažení ZDE

Revizní dvířka typ JSI-N

NRD1
NRD2
NRD3
NRD4
NRD5
NRD6

Video ukázky

 

 

Demontáž revizních dvířek

Demontáž revizních dvířek se provádí v otevřené poloze. Stačí je přizvednout a spodní stranu vysunout směrem ven. Ukázka v přiloženém videu.

 

 


Objednávkový formulář

REVIZNÍCH DVÍŘEK JSI - N

 
 
 
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. další informace