• Header 1

    protipožární revizní dvířka

  • Header 2

    protipožární revizní dvířka

 

  • Revizn Dvka 1
  • Revizn Dvka
  • Revizn Dvka 2
  • Revizn Dvka 3

Protipožární revizní dvířka

Naše společnost se vrací v rámci nabízeného portfolia k výrobě protipožárních revizních dvířek po 7 letech odmlky. Původní protipožární revizní dvířka, se kterými společnost v roce 2003 začínala se časem staly výrobky, které nebyly cenově konkurence schopné a plně nereflektovaly požadavky trhu. Dvířka měly především přiznané panty z čela a velké lemování okrajů. Ano museli jsme si přiznat, že na trhu už není pro naše dvířka místo a v roce 2013 jsme ukončili výrobu, která se částečně prováděla kooperací.

Dnes a v dalších letech chceme nabídnout výrobky , který se od původního podstatně liší. Naše společnost disponuje dostatečným technologickým vybavením včetně možnosti vlastní povrchové úpravy. V budoucnu chceme vyrábět protipožární revizní dvířka větších rozměrů včetně dvoukřídlových , kouřotěsných a s vyšší požární  odolností.

Protipožární revizní dvířka jsou určena pro stavební otvory, kde je potřeba oddělit požární úseky. Např. schodiště, únikové trasy pro osoby, rozvaděče, stoupačky a další  části objektů, které jsou podmíněné oddělením těchto prostor.

Protipožární revizní dvířka pod obchodním označením JSI-01 jsou typu otvíravého křídla pravého nebo levého provedení. Otvírání pomocí čtyřhranné kličky. Křídlo (dvířko) je velmi snadno demontovatelné viz video: stačí jen v otevřené poloze přizvednout a spodní stranu směrem ven vysunout. Zde ocení každý,  jednoduché, ale velmi komfortní  řešení demontáže protipožárních revizních dvířek.

Přední stranu protipožárních revizních dvířek tvoří ocelový plech, který je povrchově upraven práškovou barvou podle vzorníku RAL. Zadní stranu tvoří izolační desky.Specifikace 

 Skladba  plechový rám a křídlo, z nepohledové strany křídlo opatřeno izolační deskou
 Povrchová úprava  vypalovanou práškovou barvou v základním odstínu 9010, zbytek na poptání dle odstínu RAL (vzorník ZDE)
 Požární odolnost  EI15-30/EW15-60
 Orientace otevírání  levé / pravé
 Umístění  vnitřní prostředí - lehké stěnové konstrukce
 Technický list - rozměry  ke stažení ZDE

Protipožární revizní dvířka typ JSI-01

Rd1
Rd2
rd3
Rd4
rd5
rd6

Video ukázky

 

 

Demontáž protipožárních revizních dvířek

Demontáž protipožárních revizních dvířek se provádí v otevřené poloze. Stačí je přizvednout a spodní stranu vysunout směrem ven. Ukázka v přiloženém videu.


Objednávkový formulář

PROTIPOŽÁRNÍCH REVIZNÍCH DVÍŘEK JSI - 01

Protipožární uzávěry

Protipožární vrata
Protipožární
vrata
Protipožární dveře
Protipožární
dveře
Protipožární poklopy
Protipožární
poklopy
Protipožární okna a prosklení
Protipožární
okna a prosklení
Protipožární revizní dvířka
Protipožární
revizní dvířka
Protipožární posuvné dveře
Protipožární
posuvné dveře
 
 
 
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. další informace