• Header 1

    Posuvné gravitační dveře

Posuvné gravitační dveře

Dveřní křídlo je vyrobeno z ocelových komponentů s možností průhledu v poloze zavřeno. Je navrženo pro interiérové použití pro průchod mezi jednotlivými požární úseky. Dveřní sestava není vybavena elektrickým či jiným pohonem pro podélný pohyb. Uvedení do pohybu dveřního křídla je umožněno pomocí sestavy gravitačního závaží, které vertikálním pohybem směrem k podlaze vleče pomocí lanka na něm připevněném pojezdový nosník, který se pohybuje po tyči (kolejnici) pomocí dvojice kladek. Kinetickou energii, kterou vyvine dveřní křídlo pomocí gravitačního zařízení z polohy otevřeno do polohy zavřeno pohltí při dojetí do této polohy magnetický píst, který zajistí útlumem komfortní dokončení podélného pohybu zajetím do vnitřního prostoru dorazového sloupu.

Zpětné otevření dveřního křídla je umožněné pomocí dvojice dveřních úchytů z každé strany. Podélným pohybem podél nosné konstrukce ve směru otevřeno se dosáhne úplného otevření, aniž by došlo k nežádoucím výkyvům, až do polohy otevřeno. Nežádoucí výkyvy od stěny eliminuje vodící váleček spodního vedení dveřního křídla.

Aby nedocházelo k samovolnému uzavíraní dveřního křídla, je opatřen nosník elektrickým magnetem, který v poloze otevřeno drží dveřní křídlo svojí schopností magnetického efektu.


Specifikace 

 Skladba Korpusový systém s ocelovým rámem obložený izolační deskou, pohybující s omezením na koncích pojezdového vedení. Celý systém je zakryt ocelovým kapotováním.
 Povrchová úprava  prášková barva
 Požární odolnost  EI15-30/EW15-60
 Orientace otevírání  levé / pravé
 Umístění  vnitřní prostředí - stěnové konstrukce
 Technický list  ke stažení ZDE

Ukázka posuvných dveří

Rd Ppi
Rd1


 

 

 

Zaslat poptávku

 

 

 

 

Protipožární uzávěry

Protipožární vrata
Protipožární
vrata
Protipožární dveře
Protipožární
dveře
Protipožární poklopy
Protipožární
poklopy
Protipožární okna a prosklení
Protipožární
okna a prosklení
Protipožární revizní dvířka
Protipožární
revizní dvířka
Protipožární posuvné dveře
Protipožární
posuvné dveře
 
 
 
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. další informace